Oskar Laske *
(Czernowitz 1874-1951 Wien) "Grinzing", handsigniert O. Laske, Mischtechnik auf Papier Bildausschnitt 35,5 x 39,5 cm, verglast, gerahmt, guter Erhaltungszustand
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
13.06.2019 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 15.300,-
- Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-
Oskar Laske *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 13.06.2019 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 27.05. - 07.06.2019 |